Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FVN4275MX01
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Λειτουργία Οθόνης | VA, Αρνητική Λειτουργία |
| Συνθήκη Οδήγησης | 1/6 Duty, 1/3 Bias |
| Κατεύθυνση Θέασης | 6 O'Clock |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως +50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -10°C έως +60°C |
| Τάση Λειτουργίας | 3.3 V |
| Συχνότητα Πλαισίου | 128 Hz |
| Μπροστινός Πολωτής | Διαπερατός, Συγκολλητικός |
| Πίσω Πολωτής | Διαπερατός, Συγκολλητικός |
| Συνδέσεις | Θερμοκόλληση |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς