Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FVN4275MX01
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afbeeldingsmodus | VA, negatieve modus |
| Voertuigstand | 1/6 Verantwoordelijkheid, 1/3 Bias |
| Zichtrichting | 6 uur. |
| Werktemperatuur | 0°C tot +50°C |
| Bergingstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Werkspanning | 3.3 V |
| Framefrequentie | 128 Hz |
| Voorpolarisator | Transmisief, kleefmiddel |
| Achterpolarisator | Transmisief, kleefmiddel |
| Verbindingen | Warmtezegel |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons