Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FVN4660NP01
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Weergavemodus | VA, Negatieve Modus |
| Aansturingsconditie | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Kijkrichting | 12 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Bedrijfsspanning | 4.5V |
| Framefrequentie | 128 Hz |
| Voorste Polarisator | Transmissief, Kleefstof |
| Achterste Polarisator | Transmissief, Kleefstof |
| Connectoren | PIN |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons