Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Numer modelu:
FHP3675YP01
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | HTN, tryb pozytywny |
| Warunki sterowania | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Kierunek patrzenia | 4:30 |
| Temperatura pracy | -30°C do +80°C |
| Temperatura przechowywania | -35°C do +85°C |
| Napięcie robocze | 5.0V |
| Częstotliwość ramki | 64 Hz |
| Przedni polaryzator | Transmisyjny, klejony |
| Tylny polaryzator | Transreflektywny, klejony |
| Złącza | Pin |
Wyślij do nas zapytanie