Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FHP3675YP01
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ekran Kipi | HTN, Pozitif Mod |
| Sürüş Durumu | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
| Görme Yönü | 4Saat 30'da. |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila +80°C |
| Depolama sıcaklığı | -35°C ila +85°C |
| Çalışma Voltajı | 5.0V |
| Çerçeve sıklığı | 64 Hz |
| Ön kutuplaştırıcı | İletişimsel, yapışkan |
| Arka Polarizer | Yansıtıcı, yapışkan |
| Bağlantılar | Pin |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.