Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015
Modelnummer:
FHP3675YP01
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Weergavemodus | HTN, Positieve Modus |
| Aansturingsconditie | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Kijkrichting | 4:30 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Opslagtemperatuur | -35°C tot +85°C |
| Bedrijfsspanning | 5.0V |
| Framefrequentie | 64 Hz |
| Voorste Polarisator | Transmissief, Kleefstof |
| Achterste Polarisator | Transreflectief, Kleefstof |
| Connectoren | Pin |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons