Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Numer modelu:
FVN4011NO01
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | VA, pozytywny tryb. |
| Stan napędu | 1/8 Obowiązek, 4/4 Stronniczość |
| Kierunek widzenia | Dwanaście. |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +80°C |
| Napięcie robocze | 5.0V |
| Częstotliwość klatki | 128 Hz |
| Polaryzator przedni | Przekaźnik, klejnot |
| Polaryzator z tyłu | Przekaźnik, klejnot |
| Złącza | Szpilka |
Wyślij do nas zapytanie