Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FVN4011NO01
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afbeeldingsmodus | VA, negatieve modus |
| Voertuigstand | 1/8 Plicht, 1/4 Bias |
| Zichtrichting | 12 uur. |
| Werktemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Werkspanning | 5.0V |
| Framefrequentie | 128 Hz |
| Voorpolarisator | Transmisief, kleefmiddel |
| Achterpolarisator | Transmisief, kleefmiddel |
| Verbindingen | Pinnetje |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons