Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
FVN4011NO01
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ekran Modu | VA, Negatif Mod |
| Sürücü Koşulu | 1/8 Görev, 1/4 Bias |
| Görüş Yönü | 12 Saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila +80°C |
| Çalışma Voltajı | 5.0V |
| Kare Frekansı | 128 Hz |
| Ön Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Arka Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Konnektörler | Pin |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.