Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Numer modelu:
3650
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| TRYB WYŚWIETLANIA | HTN.TRYB DODATNI |
| STAN NAPĘDU | 1/4" OBOWIĄZEK. 1/3" SKRÓCENIE |
| KIERUNEK OGLĄDANIA | 6Q |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -20°C DO +70°C |
| TEMP. PRZECHOWYWANIA | -30°C DO +80°C |
| NAPIĘCIE ROBOCZE | 4,5 V |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ RAMKI | 75 Hz |
| POLARYZATOR PRZEDNI | TRANSMISJI, KLEJ |
| POLARYZATOR TYLNY | TRANSFLEKSYJNY, KLEJNY |
| ZŁĄCZA | SZPILKA |
Wyślij do nas zapytanie