Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
3650
| Parametre | Değer |
|---|---|
| EKRAN MODU | HTN.POZİTİF MOD |
| SÜRÜCÜ DURUMU | 1/4" GÖREV.1/3" ÖNLİLİK |
| GÖRÜNTÜLEME YÖNÜ | 6Q'CLOCK |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -20°C İLA +70°C |
| DEPOLAMA SICAKLIĞI | -30°C İLA +80°C |
| ÇALIŞMA GERİLİMİ | 4,5V |
| ÇERÇEVE FREKANSI | 75Hz |
| ÖN POLARİZATÖR | AKTARICI, YAPIŞKAN |
| ARKA POLARİZATÖR | TRANSFLEKTİF, YAPIŞKAN |
| KONNEKTÖRLER | PIN |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.