Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου:
3650
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΟΘΟΝΗΣ | HTN.ΘΕΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ |
| ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ | 1/4"ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ.1/3"ΠΡΟΣΩΠΗ |
| ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΒΟΛΗΣ | 6 ΤΡΩΡΟ |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -20°C ΕΩΣ +70°C |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ | -30°C ΕΩΣ +80°C |
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | 4,5 V |
| ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ | 75 HZ |
| ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΣΤΗΣ | ΜΕΤΑΔΟΣΗ, ΚΟΛΛΑ |
| ΠΟΛΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ | ΜΕΤΑΚΛΙΣΗ, ΚΟΛΛΑ |
| ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς