Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FVN4263NS01
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Ekran Modu | VA, Negatif Mod |
| Sürücü Durumu | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
| Görüntüleme Yönü | saat 12 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -35°C ila +85°C |
| Çalışma Gerilimi | 5,0V |
| Çerçeve Frekansı | 64Hz |
| Ön Polarizör | İletici, Yapışkan |
| Geri Polarizatör | İletici, Yapışkan |
| Konektörler | Sabitle |
![]()
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.