Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου:
FVN4263NS01
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητική λειτουργία |
| Κατάσταση οδήγησης | 1/4 Καθήκον, 1/3 Μεροληψία |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως +80°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -35°C έως +85°C |
| Τάση λειτουργίας | 5,0 V |
| Συχνότητα καρέ | 64 Hz |
| Μπροστινός πολωτής | Μεταδοτικό, Συγκολλητικό |
| Πολωτής πλάτης | Μεταδοτικό, Συγκολλητικό |
| Συνδέσεις | Καρφίτσα |
![]()
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς