Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015
Modelnummer:
FVN4263NS01
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Weergavemodus | VA, negatieve modus |
| Rijconditie | 1/4 plicht, 1/3 bias |
| Kijk richting | 12 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Opslagtemp | -35°C tot +85°C |
| Bedrijfsspanning | 5,0 V |
| Framefrequentie | 64 Hz |
| Polarisator vooraan | Doorlatend, klevend |
| Terug Polarisator | Doorlatend, klevend |
| Connectoren | Pin |
![]()
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons