Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Numer modelu:
FVN4450MO01
Wyświetlacz LCD VA Transmissive Segment zaprojektowany specjalnie dla prędkościomierzy motocykli, z wyświetlaczem w trybie ujemnym.
| Tryb wyświetlania | VA w trybie ujemnym |
|---|---|
| Stan napędu | 1/4, obowiązek 1/3 Bias |
| Kierunek widzenia | O szóstej |
| Temperatura pracy | -30°C do +80°C |
| Temperatura przechowywania | -35°C do +85°C |
| Napięcie robocze | 5V |
| Częstotliwość klatki | 80~128Hz |
| Polaryzator przedni | Przekaźnik, klej |
| Polaryzator z tyłu | Przekaźnik, klej |
| Złącza | Szpilka |
Wyślij do nas zapytanie