Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FVN4450MO01
VA Transmissive Segment LCD-scherm, speciaal ontworpen voor snelheidsmeters van motorfietsen, met weergave in negatieve modus.
| Weergavemodus | VA, negatieve modus |
|---|---|
| Rijconditie | 1/4, plicht 1/3 Bias |
| Kijk richting | 6 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Opslagtemperatuur | -35°C tot +85°C |
| Bedrijfsspanning | 5V |
| Framefrequentie | 80~128 Hz |
| Polarisator vooraan | Doorlatend, klevend |
| Terug Polarisator | Doorlatend, klevend |
| Connectoren | Pin |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons