Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015
Modelnummer:
FHB4384EP01
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Afbeeldingsmodus | HTN, negatieve modus |
| Voertuigconditie | 1/4 werk, 1/3 vooroordeel |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Werktemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Werkspanning | 5.0 V |
| Framefrequentie | 64 Hz |
| Voorpolarisator | Transmisief, kleefmiddel |
| Achterpolarisator | Transflecterend, kleefmiddel |
| Verbindingen | PIN-code |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons