Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
Fvn4446np01
Termostat uygulamaları için tasarlanmış, siyah beyaz segment ekran teknolojisine sahip özel VA LCD ekran. Bu özel ekran, oda termostatı kontrol sistemleri için güvenilir performans sunar.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ekran Modu | VA, Negatif Mod |
| Sürücü Koşulu | 1/4 Görev, 1/3 Bias |
| Görüş Yönü | 12 Saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila +70°C |
| Çalışma Gerilimi | 4.3 V |
| Kare Hızı | 80~128 Hz |
| Ön Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Arka Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Konnektörler | PIN |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.