Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FVN4446NP01
Aangepast VA LCD-display ontworpen voor thermostaattoepassingen, met zwart-wit segmentdisplaytechnologie. Dit gespecialiseerde display biedt betrouwbare prestaties voor kamerthermostaatregelsystemen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Weergavemodus | VA, Negatieve modus |
| Aansturingsconditie | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Kijkrichting | 12 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot +70°C |
| Bedrijfsspanning | 4,3 V |
| Framefrequentie | 80~128 Hz |
| Voorste polarisator | Transmissief, zelfklevend |
| Achterste polarisator | Transmissief, zelfklevend |
| Connectoren | PIN |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons