Menşe yeri:
DONGGUAN, ÇİN
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FHB4514EP01
| Öğe | Şartname |
|---|---|
| Ekran Modu | HTN, Negatif Mod |
| Sürücü Durumu | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
| Görüntüleme Yönü | Saat 8 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Çalışma Gerilimi | 4,5V |
| Çerçeve Frekansı | 64Hz |
| Ön Polarizör | İletici, Yapışkan |
| Geri Polarizatör | Transflektif, Yapışkan |
| Bağlayıcı | Sabitle |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.