Τόπος καταγωγής:
DONGGUAN, ΚΙΝΑ
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου:
FHB4514EP01
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τρόπος εμφάνισης | HTN, αρνητική λειτουργία |
| Κατάσταση οδήγησης | 1/4 Εργασία, 1/3 Προορισμός |
| Κατεύθυνση θέασης | 8 η ώρα. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως +80°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Δραστηριακή τάση | 4.5 V |
| Συχνότητα καρέ | 64 Hz |
| Προσωρινός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Επιστροφικός πολωτής | Διασχυτικό, Συμπεριληπτικό |
| Συνδετήρας | Πινάκια |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς