Plaats van herkomst:
DONGGUAN, CHINA
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015
Modelnummer:
FHB4514EP01
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Weergavemodus | HTN, negatieve modus |
| Rijconditie | 1/4 plicht, 1/3 bias |
| Kijk richting | 8 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Bedrijfsspanning | 4,5 V |
| Framefrequentie | 64 Hz |
| Polarisator vooraan | Doorlatend, klevend |
| Terug Polarisator | Transflectief, klevend |
| Connector | Pin |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons