Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Numer modelu:
FHB4186MP01
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | HTN, Tryb negatywny |
| Warunki sterowania | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Kierunek patrzenia | 6 O'Clock |
| Temperatura pracy | -30°C do +80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +90°C |
| Napięcie robocze | 4.5V |
| Częstotliwość ramki | 64Hz |
| Polaryzator przedni | Transmisyjny, klejony |
| Polaryzator tylny | Transmisyjny, klejony |
| Złącza | Pin |
Wyślij do nas zapytanie