Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου:
FHB4186MP01
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τρόπος εμφάνισης | HTN, αρνητική λειτουργία |
| Κατάσταση οδήγησης | 1/4 Εργασία, 1/3 Προορισμός |
| Κατεύθυνση θέασης | 6 η ώρα. |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως +80°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως +90°C |
| Δραστηριακή τάση | 4.5V |
| Συχνότητα καρέ | 64Hz |
| Προσωρινός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Επιστροφικός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Συνδετήρες | Πινάκια |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς