Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FHB4186MP01
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Ekran Modu | HTN, Negatif Mod |
| Sürme Koşulu | 1/4 Görev, 1/3 Bias |
| Görüş Yönü | 6 O'Clock |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila +90°C |
| Çalışma Gerilimi | 4.5V |
| Kare Frekansı | 64Hz |
| Ön Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Arka Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Konnektörler | Pin |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.