Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Numer modelu:
FHP4641FP01
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | HTN, Pozytywny |
| Tryb sterowania | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Kierunek patrzenia | 6 O'clock |
| Temperatura pracy | -30°C do +80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +90°C |
| Napięcie robocze | 3,6 V |
| Częstotliwość ramki | 64 Hz |
| Przedni polaryzator | Transmisyjny, klejony |
| Tylny polaryzator | Transreflektywny, klejony |
| Złącza | Pin |
Wyślij do nas zapytanie