Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου:
FHP4641FP01
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Λειτουργία Οθόνης | HTN, Θετική |
| Λειτουργία Οδήγησης | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Κατεύθυνση Θέασης | 6 η ώρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C έως +80°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως +90°C |
| Τάση Λειτουργίας | 3.6V |
| Συχνότητα Καρέ | 64 Hz |
| Μπροστινός Πολωτής | Διαπερατός, Συγκολλητικός |
| Πίσω Πολωτής | Ανακλαστικός, Συγκολλητικός |
| Συνδέσεις | Καρφί |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς