Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015
Modelnummer:
FHP4641FP01
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Weergavemodus | HTN, Positief |
| Aandrijvingsmodus | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot +90°C |
| Bedrijfsspanning | 3,6V |
| Framefrequentie | 64 Hz |
| Voorste polarisator | Transmissief, zelfklevend |
| Achterste polarisator | Transreflectief, zelfklevend |
| Connectoren | Pin |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons