Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου:
FTP3665PP01
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τρόπος εμφάνισης | TN, θετική λειτουργία |
| Κατάσταση οδήγησης | 1/4 Εργασία, 1/3 Προορισμός |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις τρεις. |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C έως +70°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως +80°C |
| Δραστηριακή τάση | 4.5V |
| Συχνότητα καρέ | 64 Hz |
| Προσωρινός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Επιστροφικός πολωτής | Διασχυτικό, Συμπεριληπτικό |
| Συνδετήρες | Πινάκια |
![]()
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς