Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015
Modelnummer:
FTP3665PP01
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Afbeeldingsmodus | TN, positieve modus |
| Voertuigstand | 1/4 Werk, 1/3 Bias |
| Zichtrichting | 3 uur. |
| Werktemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Werkspanning | 4.5V |
| Framefrequentie | 64 Hz |
| Voorpolarisator | Transmisief, kleefmiddel |
| Achterpolarisator | Transflectioneel, kleefmiddel |
| Verbindingen | Pinnetje |
![]()
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons