Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model Number:
FTP4633UP01
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ekran Kipi | TN, Pozitif Mod |
| Sürüş Durumu | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
| Görme Yönü | Saat 12'de. |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - +50°C |
| Depolama sıcaklığı | -10°C - +60°C |
| Çalışma Voltajı | 5.0V |
| Çerçeve sıklığı | 64Hz |
| Ön kutuplaştırıcı | İletişimsel, yapışkan |
| Arka Polarizer | İletişimsel, yapışkan |
| Bağlantılar | PIN |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.