Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FTP4633UP01
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τρόπος εμφάνισης | TN, θετική λειτουργία |
| Κατάσταση οδήγησης | 1/4 Εργασία, 1/3 Προορισμός |
| Κατεύθυνση θέασης | 12 η ώρα. |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως +50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10°C έως +60°C |
| Δραστηριακή τάση | 5.0V |
| Συχνότητα καρέ | 64Hz |
| Προσωρινός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Επιστροφικός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Συνδετήρες | ΠΙΝ |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς