Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Numer modelu:
FHP3915GP01
| Tryb wyświetlania | HTN, pozytywny tryb |
|---|---|
| Stan napędu | 1/4 Praca 1/3 Bias |
| Kierunek widzenia | Dwanaście. |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +80°C |
| Napięcie robocze | 5.0V |
| Częstotliwość klatki | 64 Hz |
| Polaryzator przedni | Przekaźnik, klejnot |
| Polaryzator z tyłu | Odblaskowy, lepki |
| Złącza | Szpilka |
Wyślij do nas zapytanie