Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FHP3915GP01
| Ekran Kipi | HTN, Pozitif Mod |
|---|---|
| Sürüş Durumu | 1/4 Görev 1/3 Önyargı |
| Görme Yönü | Saat 12'de. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila +80°C |
| Çalışma Voltajı | 5.0V |
| Çerçeve sıklığı | 64Hz |
| Ön kutuplaştırıcı | İletişimsel, yapışkan |
| Arka Polarizer | Yansıtıcı, yapışkan |
| Bağlantılar | Pin |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.