Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Numer modelu:
FTP4542TP01
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TN, tryb pozytywny |
| Warunki sterowania | 1/3 cyklu, 1/2 obciążenia |
| Kierunek patrzenia | 6 O'Clock |
| Temperatura pracy | 0°C do +50°C |
| Temperatura przechowywania | -10°C do +60°C |
| Napięcie robocze | 3.0V |
| Częstotliwość ramki | 64 Hz |
| Filtr polaryzacyjny przedni | Transmisyjny, klejony |
| Filtr polaryzacyjny tylny | Transmisyjny, klejony |
| Typ złącza | PIN |
Wyślij do nas zapytanie