Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FVN4578QP01
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τρόπος εμφάνισης | Αρνητική λειτουργία. |
| Υπηρεσία | 4/4 |
| Προκαταλήψεις | 1/3 Προορισμός |
| Κατάσταση οδήγησης | - Δεν ξέρω. |
| Κατεύθυνση θέασης | Όλες |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως +80°C |
| Δραστηριακή τάση | 4.5 V |
| Συχνότητα καρέ | 128 Hz |
| Προσωρινός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Επιστροφικός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς