Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
FTP4622UP01
Dijital saatler ve segment LCD paneller için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli monokrom TN LCD ekranlar. Bu özel boyutlu ekranlar, çeşitli endüstriyel ve tüketici uygulamaları için güvenilir performans ve net görünürlük sunar.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ekran Modu | TN, Pozitif Mod |
| Sürme Koşulu | 1/4 Görev, 1/3 Bias |
| Görüş Yönü | 12 Saat |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ +50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -10°C ~ +60°C |
| Çalışma Voltajı | 5.0V |
| Kare Frekansı | 64Hz |
| Ön Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Arka Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Konnektörler | PIN |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.