Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FTP4622UP01
Υψηλής ποιότητας μονοχρωματικές οθόνες LCD TN που έχουν σχεδιαστεί ειδικά για ψηφιακά ρολόγια και οθόνες LCD με τμήματα.Αυτές οι ειδικές οθόνες προσφέρουν αξιόπιστη απόδοση και καθαρή ορατότητα για διάφορες βιομηχανικές και καταναλωτικές εφαρμογές.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τρόπος εμφάνισης | TN, θετική λειτουργία |
| Κατάσταση οδήγησης | 1/4 Εργασία, 1/3 Προορισμός |
| Κατεύθυνση θέασης | 12 η ώρα. |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C ~ +50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10°C ~ +60°C |
| Δραστηριακή τάση | 5.0V |
| Συχνότητα καρέ | 64Hz |
| Προσωρινός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Επιστροφικός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Συνδετήρες | ΠΙΝ |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς