Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
FTP4634UP01
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| EKRAN MODU | TN, POZİTİF |
| KOŞUL | 1/4 GÖREV, 1/3 BİAS |
| GÖRÜNTÜLEME YÖNÜ | 12 SAAT |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -10°C İLA +60°C |
| DEPOLAMA SICAKLIĞI | -20°C İLA +70°C |
| ÇALIŞMA VOLTAJI | 5.6V |
| KARE FREKANSI | 64Hz |
| ÖN POLARİZATÖR | TRANSMİSSİF, YAPIŞKAN |
| ARKA POLARİZATÖR | TRANSMİSSİF, YAPIŞKAN |
| KONNEKTÖRLER | PIN |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.