محل منبع:
دونگوان، چین
نام تجاری:
Fangsheng
گواهی:
ISO9001:2015
شماره مدل:
سفارشی
| مشخصات | توضیحات |
|---|---|
| تولید کننده | فانگ شنگ الکترونيک |
| نوع نمایش | صفحه نمایش LCD سفارشی |
| جهت مشاهده | 6زاویه تماشای ساعت: 00 یا 12: 00 (قابل تنظیم) |
| ولتاژ کار | 2.5V - 5.0V، قابل تنظیم بر اساس الزامات پروژه |
| نوع روشنایی | راه حل های اختیاری روشنایی پس زمینه در دسترس (قابل سفارشی سازی) |
| رنگ روشنایی | گزینه های رنگی متعدد در دسترس بسته به برنامه کاربردی |
| چاپ بر روی صفحه ی ابریشم | طراحی سفارشی صفحه ابریشم پشتیبانی می شود |
| فیلم رنگی | فیلم رنگی اختیاری برای افزایش اثر بصری |
| دمای کار | -40°C تا +90°C (گروه صنعتی سفارشی) |
| دمای ذخیره سازی | -40°C تا +90°C |
| مدت زمان نمایش | تا 100000 ساعت |
| انطباق محیط زیست | مطابق با استاندارد RoHS و REACH |
| حفاظت از ESD | تخلیه هوا تا 15KV / 18KV / 20KV / 25KV |
| کاربردهای معمول | لوازم الکترونیکی خودرو، تجهیزات کنترل صنعتی، دستگاه های قابل حمل |
درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید