Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου:
ΕΘΙΜΟ
| Προδιαγραφές | Περιγραφή |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Φανγκσένγκ Ηλεκτρονική |
| Τύπος οθόνης | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD |
| Κατεύθυνση θέασης | 6Γωνία θέασης: 00 ή 12:00 (προσαρμόσιμη) |
| Δραστηριακή τάση | 2.5V - 5.0V, ρυθμιζόμενο με βάση τις απαιτήσεις του σχεδίου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Διαθέσιμες προαιρετικές λύσεις φώτισης (προσαρμόσιμες) |
| Χρώμα φωτισμού πίσω | Πολλαπλές επιλογές χρωμάτων ανάλογα με την εφαρμογή |
| Εκτύπωση με μεταξένια οθόνη | Υποστηρίζεται προσαρμοσμένο σχεδιασμό μεταξοειδούς οθόνης |
| Χρωματική ταινία | Προαιρετική έγχρωμη ταινία για βελτιωμένο οπτικό αποτέλεσμα |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C έως +90°C (προσαρμοσμένη βιομηχανική σειρά) |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως +90°C |
| Δείχνει διάρκεια ζωής | Μέχρι 100.000 ώρες |
| Περιβαλλοντική συμμόρφωση | Συμμόρφωση με τα πρότυπα RoHS και REACH |
| Προστασία ESD | Αεροδιαρροή έως 15KV / 18KV / 20KV / 25KV |
| Τυπικές εφαρμογές | Ηλεκτρονικά οχήματα, βιομηχανικοί εξοπλισμός ελέγχου, φορητές συσκευές |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς