محل منبع:
دونگوان، چین
نام تجاری:
Fangsheng
گواهی:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
شماره مدل:
FTP4053RP01
صفحه نمایش قطعات LCD TN سفارشی برای کنتاکتور PIN گاز سنج الکترونیکی صفحه نمایش قطعات LCD 7
پارامتر:
| ماده | مشخصات |
|---|---|
| حالت نمایش | TN، حالت مثبت |
| حالت درایو | ۱/۸ وظیفه، ۱/۴ تعصب |
| جهت مشاهده | ساعت 12 |
| دمای کار | 0°C تا +50°C |
| دمای ذخیره سازی | -10°C تا +60°C |
| ولتاژ کار | 3.3V |
| فرکانس فریم | ۶۴ هرتز |
| قطب کش جلویی | انتقال دهنده، چسبنده |
| قطب نما پشت | بازتاب دهنده، چسبنده |
| کانکتور | شماره ی PIN |
![]()
درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید