Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FHP3915GP01
| Display Mode | TN, Positive Mode |
| Drive Condition | 1/2 Duty, 1/2 Bias |
| Viewing Direction | 6 O'clock |
| Operating Temperature | -20°C to +60°C |
| Storage Temperature | -30°C to +85°C |
| Operating Voltage | 3.0 V |
| Frame Frequency | 64 Hz |
| Front Polarizer | Transmissive, Adhesive |
| Back Polarizer | Reflective, Adhesive |
| Connectors | PIN |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς