Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FTP4422OX01
Αυτή η προσαρμοσμένη TN LCD διαθέτει μια 2-ψήφια οθόνη 7 τμημάτων με ανακλαστικό θετικό οθόνη LCD, ειδικά σχεδιασμένη για εφαρμογές χρονόμετρου που απαιτούν καθαρή ορατότητα και αξιόπιστη απόδοση.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τρόπος εμφάνισης | TN, θετικό |
| Κατάσταση οδήγησης | 1/4 Εργασία, 1/3 Προορισμός |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις τρεις. |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C ~ +50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10°C ~ +60°C |
| Δραστηριακή τάση | 2.8 V |
| Συχνότητα καρέ | 64 Hz |
| Προσωρινός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Επιστροφικός πολωτής | Αντανακλαστικό, κολλητικό |
| Συνδετήρας | Ζέβρα |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς