Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Numer modelu:
FTP4495RF01
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TN, tryb pozytywny |
| Warunki sterowania | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Kierunek patrzenia | 6 O'Clock |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +80°C |
| Napięcie robocze | 3.0V |
| Częstotliwość klatek | 64Hz |
| Polaryzator przedni | Transmisyjny, klejony |
| Polaryzator tylny | Refleksyjny, klejony |
| Złącza | FPC |
Wyślij do nas zapytanie