Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FHP4644FX01
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Ekran Modu | HTN, Pozitif Mod |
| Sürüş Koşulu | 1/4 Görev, 1/3 Bias |
| Görüş Yönü | 6 O'clock |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila +90°C |
| Çalışma Voltajı | 5.0 V |
| Kare Frekansı | 64 Hz |
| Ön Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Arka Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Konnektörler | ZEBAR |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.