Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FTP4466RP01
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afbeeldingsmodus | TN, positieve modus |
| Voertuigstand | 1/4 Werk, 1/3 Bias |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Werktemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Werkspanning | 3.0 V |
| Framefrequentie | 64 Hz |
| Voorpolarisator | Transmisief, kleefmiddel |
| Achterpolarisator | Reflectief, kleefmiddel |
| Verbindingen | Pinnetje |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons