Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FHP3676FP01
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ekran Modu | HTN, Pozitif Mod |
| Sürücü Koşulu | 1/4 Görev, 1/3 Bias |
| Görüş Yönü | 6 O'clock |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -35°C ila +85°C |
| Çalışma Gerilimi | 5.0V |
| Kare Frekansı | 64 Hz |
| Ön Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Arka Polarizör | Transflektif, Yapışkanlı |
| Konnektörler | Pin |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.