Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FHB4624DP01
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ekran Kipi | HTN (mavi), negatif |
| Sürüş Durumu | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
| Görme Yönü | Saat 12 |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ~ +80°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ~ +90°C |
| Çalışma Voltajı | 5.0V |
| Çerçeve sıklığı | 64Hz |
| Ön kutuplaştırıcı | İletişimsel, yapışkan |
| Arka Polarizer | Yansıtıcı, yapışkan |
| Bağlantılar | Pin |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.